TECH MED HOUSE rozpoczyna współpracę z Młodą Farmacją Łódź

Kreatywność powinna iść w parze z zaangażowaniem. Dlatego akcelerator start-upów TECH MED HOUSE powstały z inicjatywy naszej firmy rozpoczyna współpracę ze studentami zrzeszonymi w Młodej Farmacji.  

Młoda Farmacja Łódź jest organizacją zrzeszającą studentów farmacji, których wyróżnia aktywna postawa. Organizacja angażuje się w różnorodne projekty, dzięki czemu jej członkowie mają szansę rozwijać swoje umiejętności i kompetencje przydatne w przyszłej pracy zawodowej. 

“Miło nam poinformować, że akcelerator start-upów med-tech TECH MED HOUSE, który powstał z inicjatywy EC2, rozpoczął współpracę ze studentami należącymi do Młodej Farmacji. Mimo, że współpraca ma formę pilotażową, jesteśmy do niej bardzo optymistycznie nastawieni. Liczymy na pozytywne rezultaty, bo innowacje idą w parze z zaangażowaniem, a tego nie brakuje ani TECH MED HOUSE, ani Młodej Farmacji”

– mówi Jakub Budziszewski, CEO EC2 i jeden z kluczowych ekspertów TECH MED HOUSE. 

Pierwszym wspólnym projektem obu organizacji są warsztaty, których celem jest kreowanie innowacji. Eksperci TMH pełnią przy nim rolę moderatorów, pomagając zderzyć pomysły studentów z realiami rynkowymi i ocenić szanse na ich rozwój w środowisku polskiego med-techu.  

www.techmedhouse.com