Więcej artykułów poniżej

Ważny krok milowy w procesie komercjalizacji narzędzia Cyrima

Jednym z kanałów sprzedaży Cyrimy, narzędzia do zabezpieczenia procesów wytwórczych opracowanego przez SEDIVIO, jest marketplace Jira należący do globalnego gracza – firmy Atlassian. Nasz system z obszaru cyberbezpieczeństwa przeszedł właśnie proces weryfikacji i zakwalifikował się do sprzedaży na tej platformie. To kolejny krok milowy na drodze do komercjalizacji narzędzia – istotny, bo Jira jest standardem w wielu branżach i na co dzień korzysta z niej wielu potencjalnych klientów naszego rozwiązania.

Czytaj więcej »

Wyjątkowy raport roczny SEDIVIO SA za 2023 rok

Jest już dostępny raport roczny i sprawozdanie Zarządu SEDIVIO SA za miniony rok. Tym razem do jego opracowania sięgnęliśmy po generatywną sztuczną inteligencję. Pozwoliła ona nie tylko na efektywną analizę danych finansowych, lecz także na zmianę formy prezentowania kluczowych informacji – tak, by były one bardziej przyjazne dla czytelnika. A te są bardzo optymistyczne i pokazują istotne wzrosty.

Czytaj więcej »

Raport za I kwartał 2024 już dostępny!

Pomimo spowolnienia gospodarczego i zmian w strukturach władz publicznych, udało się nam utrzymać marże na zadowalającym poziomie, podkreśla prezes zarządu SEDIVIO SA Jakub Budziszewski. Co jeszcze przyniósł spółce I kwartał? Zachęcamy do lektury raportu okresowego.

Czytaj więcej »

SEDIVIO z dyrektorem operacyjnym na pokładzie

Z początkiem maja stanowisko dyrektora operacyjnego (COO) SEDIVIO SA objął Bolesław Michalski, który dotychczas zaangażowany był przede wszystkim w projekt Cyrima w roli doradcy zarządu. Teraz Bolesław odpowiadać będzie za komercjalizację usług SEDIVIO z obszaru cyberbezpieczeństwa, AI oraz podstawowej działalności, jaką jest wytwarzanie oprogramowania. Będzie także dalej wspierać proces pełnego wejścia na rynek produktu Cyrima.

Czytaj więcej »

SEDIVIO dołącza do Koalicji AI w Zdrowiu!

Poważnie traktując nasze zobowiązanie do budowy pozycji lidera w dziedzinie doradztwa w zakresie optymalizacji procesów biznesowych dla podmiotów z sektora medycznego – także w oparciu o AI, stale rozbudowujemy naszą sieć kontaktów. Dlatego cieszymy się, że możemy ogłosić, że SEDIVIO dołączyło właśnie do Koalicji AI w Zdrowiu.

Czytaj więcej »