Uruchomiliśmy portal i newsletter dla inwestorów i akcjonariuszy!

Miło nam poinformować o uruchomieniu strony internetowej oraz newslettera dla inwestorów i akcjonariuszy. Nowa platforma komunikacji ma na celu dostarczanie aktualnych informacji na temat wyników finansowych przedsiębiorstwa, stopnia realizacji strategii oraz aktualnych projektów i priorytetowych celów spółki. Strona jest dostępna pod adresem inwestycja.sedivio.com.

„Cieszymy się, że możemy uruchomić naszą nową stronę internetową dla inwestorów. Wierzymy, że portal będzie cennym źródłem zarówno dla naszych obecnych, jak i potencjalnych inwestorów, bo zapewni im łatwy dostęp do informacji potrzebnych do podejmowania świadomych decyzji inwestycyjnych”

Uruchomienie witryny to kolejne potwierdzenie zobowiązania naszej spółki do transparentnej komunikacji z inwestorami, o którym mówiliśmy już jakiś czas temu. Strona posiada łatwy w obsłudze interfejs, który pozwala sprawnie poruszać się po poszczególnych sekcjach, w tym komunikatach spółki, wykresach finansowych i aktualnościach. Witryna zawiera również szczegółowe informacje na temat strategii, projektów i produktów przedsiębiorstwa.

Osoby zainteresowane mogą zapisać się na newsletter. Za jego pośrednictwem będziemy przekazywać przypomnienia o najważniejszych publikowanych komunikatach, w tym także tych związanych z realizacją strategii rozwoju.

Do zobaczenia na: www.inwestycja.sedivio.com.