TECH MED HOUSE rozpoczyna współpracę z Młodą Farmacją Łódź

Kreatywność powinna iść w parze z zaangażowaniem. Dlatego akcelerator start-upów TECH MED HOUSE powstały z inicjatywy naszej firmy rozpoczyna współpracę ze studentami zrzeszonymi w Młodej Farmacji.

Nagłówek

Młoda Farmacja Łódź jest organizacją zrzeszającą studentów farmacji, których wyróżnia aktywna postawa. Organizacja angażuje się w różnorodne projekty, dzięki czemu jej członkowie mają szansę rozwijać swoje umiejętności i kompetencje przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

“Miło nam poinformować, że akcelerator start-upów med-tech TECH MED HOUSE, który powstał z inicjatywy EC2, rozpoczął współpracę ze studentami należącymi do Młodej Farmacji. Mimo, że współpraca ma formę pilotażową, jesteśmy do niej bardzo optymistycznie nastawieni. Liczymy na pozytywne rezultaty, bo innowacje idą w parze z zaangażowaniem, a tego nie brakuje ani TECH MED HOUSE, ani Młodej Farmacji”

Pierwszym wspólnym projektem obu organizacji są warsztaty, których celem jest kreowanie innowacji. Eksperci TMH pełnią przy nim rolę moderatorów, pomagając zderzyć pomysły studentów z realiami rynkowymi i ocenić szanse na ich rozwój w środowisku polskiego med-techu