SEDIVIO z dyrektorem operacyjnym na pokładzie

Z początkiem maja stanowisko dyrektora operacyjnego (COO) SEDIVIO SA objął Bolesław Michalski, który dotychczas zaangażowany był przede wszystkim w projekt Cyrima w roli doradcy zarządu. Teraz Bolesław odpowiadać będzie za komercjalizację usług SEDIVIO z obszaru cyberbezpieczeństwa, AI oraz podstawowej działalności, jaką jest wytwarzanie oprogramowania. Będzie także dalej wspierać proces pełnego wejścia na rynek produktu Cyrima.

Jesienią ubiegłego roku opublikowaliśmy strategię rozwoju, która zakłada podjęcie intensywnych wysiłków zmierzających do rozwoju usług SEDIVIO – zarówno w obszarze body leasingu i dostarczania projektów IT, jak i w sektorze cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji.

- Z sukcesem zbudowaliśmy kompetencje techniczne w strategicznych obszarach. Jeśli chodzi o Cyrimę, to zbliżamy się do etapu pełnej komercjalizacji. Zespół techniczny będziemy więc utrzymywać w zakresie niezbędnym do rozwoju i bieżącego utrzymania naszego narzędzia. Skoncentrujemy się natomiast na rozwoju kompetencji sprzedażowych. Dołączenie Bolesława do SEDIVIO SA w roli dyrektora operacyjnego jest istotnym krokiem na tej drodze. Bolesław będzie jednak odpowiadać także za komercjalizację w obszarze podstawowej działalności SEDIVIO, czyli body i team leasingu oraz projektów IT – komentuje Jakub Budziszewski, prezes Zarządu SEDIVIO SA.

- Zgodnie z jesienną strategią z 2023 roku skupimy się na usługach opartych o cybersecurity, AI, team leasing oraz oraz na wytwarzaniu oprogramowania. Czeka nas intensywny i wymagający okres prac i rozwoju. Dotychczasowa współpraca z SEDIVIO pokazała mi, że pracuję z wysokiej klasy specjalistami, którzy opracowali produkt z dużym potencjałem rynkowym w strukturyzacji cyberbezpieczeństwa. Struktura, którą Cyrima nadaje temu aspektowi w obszarze projektowym, pozwoli na skupić się na zwiększonej sprzedaży usług SEDIVIO w obszarze cyberbezpieczeństwa - komentuje Bolesław Michalski, dyrektor operacyjny SEDIVIO SA.

Bolesław Michalski posiada wieloletnie doświadczenie biznesowym obszarze  cyberbezpieczeństwa i wywiadu gospodarczego (OSINT). Specjalizuje się w łączeniu cyberbezpieczeństwa z inicjatywami biznesowymi i edukacyjnymi, zapewniając organizacjom bezpieczne wykorzystanie kanałów cyfrowych bez narażania danych lub ryzyka utarty zaufania klientów.