SEDIVIO dołącza do Koalicji AI w Zdrowiu!

Poważnie traktując nasze zobowiązanie do budowy pozycji lidera w dziedzinie doradztwa w zakresie optymalizacji procesów biznesowych dla podmiotów z sektora medycznego - także w oparciu o AI, stale rozbudowujemy naszą sieć kontaktów. Dlatego cieszymy się, że możemy ogłosić, że SEDIVIO dołączyło właśnie do Koalicji AI w Zdrowiu.
Celem Koalicji na rzecz AI w Zdrowiu jest rozwijanie polityki dotyczącej stosowania sztucznej inteligencji w sektorze ochrony zdrowia w Polsce. Priorytetem dla organizacji jest zapewnienie warunków, które umożliwią szerokie i efektywne wykorzystanie najnowszych technologii AI przez polski system zdrowotny. Koalicja zwraca uwagę na bliską SEDIVIO konieczność ciągłego budowania zaufania do technologii AI w medycynie.

– Doskonale rozumiemy, że sztuczna inteligencja zmienia opiekę zdrowotną w niebywałym tempie, np. zwiększając precyzję diagnoz i umożliwiając personalizację terapii. Chcemy być częścią tej zmiany, by tworzone przez nas rozwiązania przynosiły korzyści pacjentom i systemowi opieki zdrowotnej, dlatego cieszymy się na współpracę z Koalicją AI w Zdrowiu – komentuje Krzysztof Skawiński, ekspert ds. AI w SEDIVIO SA.

Więcej informacji na temat Koalicji na www.aiwzdrowiu.pl.