Rozbudowujemy zespół o eksperta w obszarze bezpieczeństwa

Do zespołu EC2 dołącza Karol Chwastowski, który obejmie stanowisko Non-Executive Security Directora. To kolejny krok na drodze do realizacji strategii rozwoju na lata 2022-2023.

Nasza strategia rozwoju na kolejne dwa lata mocno skupia się na bezpieczeństwie. To jedna z kompetencji, które – jak zapisaliśmy – będą dla nas kluczowe w najbliższym czasie.

Wyrazem realizacji strategii jest powiększenie zespołu o eksperta w tym obszarze. Będzie on odpowiadać za stworzenie produktu, który jest odpowiedzią na kluczowe problemy dużych firm. Jak zaznaczył prezes naszej spółki Jakub Budziszewski we wstępie do dokumentu strategicznego opublikowanego na początku października, weryfikacja naszych założeń biznesowych u klientów pokazuje ogromny potencjał tego projektu.

Karol Chwastowski jest doradcą strategicznym w obszarze bezpieczeństwa informacji i zarządzania ryzykiem.

Z branżą bezpieczeństwa związany od ponad 10 lat. Specjalizuje się w projektowaniu produktów i usług B2B w zakresie bezpieczeństwa, tworzeniu strategii i modeli operacyjnych bezpieczeństwa oraz nadzorowaniu transformacji cyfrowych.

Jest autorem artykułów na temat zarządzania. Występował na największych w Polsce konferencjach o tematyce bezpieczeństwa informacji i obronności.

Absolwent wydziału Mechatroniki Wojskowej Akademii Technicznej oraz Strategicznego Wywiadu Gospodarczego na Akademii Leona Koźmińskiego. Wykładowca na studiach podyplomowych Szkoły Głównej Handlowej.