Prace nad akceleratorem startupów TECH MED HOUSE trwają

Z końcem sierpnia zarejestrowaliśmy spółkę TECH MED HOUSE – akcelerator start-upów z sektora technologiczno-medycznego. Jego prezesem został dr Maciej Jędrzejak, ekspert branży finansowej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, który toczy obecnie rozmowy z przedstawicielami funduszy inwestycyjnych. Już wkrótce akcelerator ruszy pełną parą!

Wspieramy innowacyjne pomysły

Cel działalności TECH MED HOUSE jest prosty – wsparcie polskich start-upów w fazie rozwoju „early stage” oraz funkcjonujących już przedsiębiorstw z projektami z branży technologiczno–medycznej w procesie pozyskiwania finansowania na rozwój lub zwiększenie skali biznesu, a także w procesie komercjalizacji i poszukiwaniu nowych rynków zbytu.

Wszystkie projekty, które zgłoszą się do programu akceleracyjnego, uzyskają wstępną ocenę pomysłu biznesowego. Firmy, które pozytywnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, mogą liczyć na uzyskanie dalszego wsparcia w zakresie finansowania i rozwoju.

Warto podkreślić, że TECH MED HOUSE wyrasta z doświadczenia EC2 S.A. w dostarczaniu wielomilionowych projektów w obszarze e-zdrowia, i bazuje na zdobywanej latami wiedzy ekspertów naszej firmy.

Start już niedługo

Obecnie toczą się zaawansowane rozmowy z przedstawicielami funduszy inwestycyjnych zainteresowanych pozyskaniem obiecujących start-upów. Wkrótce uruchomiona zostanie strona internetowa www.techmedhouse.com, za pośrednictwem której start-upy zainteresowane udziałem w programie akceleracyjnym będą mogły zgłaszać swoje pomysły. O kolejnych krokach będziemy informować już wkrótce!

Więcej informacji udziela Maciej Jędrzejak, CEO TECH MED HOUSE (maciej.jedrzejak@techmedhouse.com).