Grono pierwszych użytkowników Cyrimy rośnie

Do grona wczesnych użytkowników Cyrimy dołącza spółka CashDirector, innowacyjny fintech oferujący usługę wirtualnego CFO.

CashDirector pomaga bankom powiększać bazę klientów z sektora MŚP i tym samym zwiększać zyski dzięki zaawansowanej platformie do zarządzania księgowością. Wirtualny CFO CashDirector i platforma do księgowania w czasie rzeczywistym integrują się z istniejącymi systemami bankowości internetowej, dostarczając klientowi końcowemu narzędzie do prawadznie działalności gospodarczej lub spółki z o.o. Jako uznany fintech, firma CashDirector zdobyła nagrody w zakresie innowacyjnych technologii do rachunkowości.

„Dziękujemy spółce CashDirector za zaufanie. Z radością obserwuję, jak grono pierwszych użytkowników Cyrimy rośnie. Niestety, nie możemy mówić otwarcie o wszystkich współpracach podjętych w ramach wczesnej adopcji. Wynika to z ograniczeń umownych, które w branży cyberbezpieczeństwa są szczególnie rygorystyczne. Tym bardziej cieszymy się, że o współpracy z CashDirector możemy informować otwarcie, licząc na udaną współpracę”

Faza wczesnej adopcji Cyrimy rozpoczęła się w połowie lipca bieżącego roku. W ramach tego etapu rozwoju projektu przekazujemy dostęp do narzędzia w jego obecnej formie grupie tzw. early adopters, by mogli oni je testować, a następnie przekazać informacje zwrotne na temat rozwiązania naszemu zespołowi. Pozwoli to nam zweryfikować nasze założenia, poprawić kluczowe procesy, usprawnić UI i UX.