Do zarządu EC2 dołącza Karol Matczak. Obejmie funkcję CFO

Zgodnie z założeniami strategicznymi, które opublikowaliśmy w minionym tygodniu, nasz zespół powiększa się o osobę na stanowisku Chief Financial Officer odpowiadającą za obszar finansów nie tylko naszej spółki, lecz także TECH MED HOUSE. Funkcję tę obejmie Karol Matczak.

Do zadań nowego CFO należeć będzie także prowadzenie relacji inwestorskich w imieniu naszej spółki, w tym relacji z funduszami inwestycyjnymi. Karol Matczak będzie także, wspólnie z pozostałymi członkami zarządu, kierować dalszym strategicznym rozwojem EC2.

Karol Matczak jest aktywnym inwestorem giełdowym. Posiada wyższe wykształcenie techniczne (Politechnika Warszawska) oraz finansowe (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie).

Od ponad 10 lat związany z rynkiem kapitałowym – w okresie tym zajmował specjalistyczne i menedżerskie stanowiska w czołowych instytucjach w Polsce – Domu Maklerskim Banku Ochrony Środowiska, Citibanku oraz mBanku.

Posiada licencje maklera papierów wartościowych, doradcy inwestycyjnego, a także międzynarodowe certyfikaty CFA, CIIA i PRM

Prowadzi zajęcia dla studentów Politechniki Warszawskiej oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Jest także przewodniczącym rady nadzorczej Phibox S.A.