Czas na zmiany, czas na Concept Masters!

Concept Masters to agencja, która powstaje, by świadczyć usługi dla spółek publicznych i niepublicznych, w tym także planujących pozyskanie finansowania.

Doświadczenie TECH MED HOUSE pokazało, że obszar komunikacji jest dla start-upów szczególnie trudny, ponieważ generuje dużo kosztów, które zwracają się dopiero w długiej perspektywie. Dlatego tworzymy agencję Concept Masters, która kieruje swoją ofertę w zakresie komunikacji finansowej i zintegrowanej m.in. do start-upów – ale nie tylko! Concept Masters powstanie w wyniku przeniesienia tego obszaru biznesowego do TECH MED HOUSE sp. z o. o.

Concept Masters to agencja, która powstaje, by świadczyć usługi dla spółek publicznych i niepublicznych, w tym także planujących pozyskanie finansowania. Agencja pracuje zarówno dla dojrzałych podmiotów, jak i start-upów, ponieważ doskonale rozumie potrzeby w zakresie budowania marki oraz wiarygodności w oczach inwestorów i klientów. Analizując dane, wybiera najbardziej skuteczne kanały komunikacji dla klientów.

“Tym, co nas wyróżnia, jest wdrożenie metodologii Scrum do naszej pracy. Rozumiemy przez to oczywiście więcej niż tylko zastosowanie pewnych narzędzi do zarządzania projektami. Nasz zespół pracuje w miesięcznych sprintach, działamy w oparciu o backlog, spotykamy się na daily. Ale, co najważniejsze, dbamy o to, by maksymalizować dostarczaną naszym klientom wartość! To właśnie dla nas oznacza Scrum”

W celu minimalizacji ryzyka biznesowego, Concept Masters pozostaje otwarta także na inne obszary, w tym na komunikację finansową i działania Investor Relations dla spółek giełdowych, zarówno bardzo dojrzałych, jak i planujących debiut. Realizuje także klasyczne działania komunikacyjne: Public i Media Relations oraz content i performance marketing.

„Jesteśmy przekonani, że wytrwała praca i bieżące śledzenie trendów na rynku pozwoli nam odnieść sukces zarówno w obszarze komunikacji finansowej skierowanej do start-upów, jak i w klasycznych działaniach Investor i Public Relations oraz marketingu i komunikacji zintegrowanej

Wkrótce nastąpi zmiana Zarządu spółki TECH MED HOUSE, a następnie zmiana jej nazwy na Concept Masters sp. z o. o. Po więcej informacji zapraszamy na www.conceptmasters.pl.