Co się działo na Invest Cuffs?

Invest Cuffs 2024 dobiegło końca, przynosząc nam wartościowe kontakty. Dziękujemy wszystkim , z którymi mieliśmy przyjemność porozmawiać i dzielić się naszymi pomysłami oraz doświadczeniami.

Stoisko SEDIVIO cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, co dodatkowo utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy na właściwej drodze w tworzeniu wartościowych narzędzi dla świata technologii i innowacji. Rozmawialiśmy zarówno z inwestorami, jak i z przedstawicielami świata technologii, w tym cyberbezpieczeństwa i AI, które są nam szczególnie bliskie, szukając perspektyw na wspólne działanie.

Nasz aktywny udział w Invest Cuffs to jednak nie tylko stoisko, na którym mogliście nas bliżej poznać, ale również dwa spotkania na scenie startupowej, której partnerem było SEDIVIO, podczas których reprezentował nas Bolesław Michalski, Marketing Board Advisor SEDIVIO & Cyrima

Debata piątkowa „Cyberbezpieczeństwo w pracy i poza nią – co warto wiedzieć o zagrożeniach i narzędziach minimalizacji ryzyka”, dotykała istotnego i wielopłaszczyznowego tematu cyberbezpieczeństwa w kontekście naszej coraz większej obecności w cyfrowym świecie. Nie tylko przybliżyła kluczowe zagrożenia, lecz także omówiła aspekty prawne związane z korzystaniem ze sprzętu służbowego poza godzinami pracy, podkreślając kompleksowość regulacji prawnych związanych z cyberbezpieczeństwem w miejscu pracy i poza nim.

Z kolei w sobotę Bolesław Michalski mówił o tym, czego spółki mogą nauczyć się od własnych spin-offów. One bowiem często przynoszą korporacjom i ich inwestorom cenne lekcje, szczególnie w zakresie metodologii pracy, która wykracza poza ustalone standardy i wytyczne. Duże firmy działające w określonych obszarach mogą opierać się na stabilnych, lecz nie zawsze efektywnych procesach. Z tego powodu warto zwrócić uwagę na inne, często bardziej elastyczne podejścia, które mogą przynieść korzyści.

Bolesław przytoczył przykłady szans i wyzwań, jakie mogą towarzyszyć procesowi tworzenia spin-offu, aby ukazać pełen obraz potencjału, jaki tkwi w takich inicjatywach.

Tak udział naszej spółki podczas Invest Cuffs ocenia CEO SEDIVIO, Jakub Budziszewski

Jestem bardzo zadowolony z z zainteresowania jakie zdobyła Cyrima podczas Invest Cuffs. To dla nas ogromna motywacja widzieć, że coraz więcej osób dostrzega wartość naszych rozwiązań w tym kluczowym obszarze jakim jest cyberbezpieczeństwo.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za networking, wymianę spostrzeżeń i miło spędzony czas podczas tegorocznej edycji Invest Cuffs.

Do zobaczenia za rok!