Byliśmy na CyberTek Tech Festival

Targi to zawsze świetna okazja do ciekawych rozmów, spotkań z potencjalnymi klientami oraz wymiany doświadczeń. Tym razem obraliśmy kierunek Katowice, gdzie koniec maja przyniósł ze sobą jedno z najważniejszych wydarzeń w branży cyberbezpieczeństwa w Polsce – targi CyberTek Tech Festival.

CyberTek Tech Festival to dwudniowe wydarzenie, które gromadzi ekspertów z dziedziny cyberbezpieczeństwa OT/ICS z Polski i zagranicy.

Mateusz Kopacz, nasz specjalista Business Intelligence i sprzedaży, miał przyjemność zaprezentować nasze autorskie narzędzie Cyrima, które wspiera bezpieczeństwo danych i informacji w zarządzeniu projektami. Ponadto wspólnie z ekspertami z branży dyskutował o cyberbezpieczeństwie, a hasłem przewodnim tegorocznej edycji targów było EnjoyTheCyber.

Dwa dni spędzone w gronie wybitnych specjalistów okazały się korzystne dla SEDIVIO i naszego narzędzia Cyrima, które wzbudziło niemałe zainteresowanie wśród wszystkich uczestników.

Organizatorom, którzy przyczynili się do stworzenia tego niesamowitego wydarzenia, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania. Ukłony kierujemy również do uczestników CISO Poland, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas fantastycznych prelekcji.

Udział w targach Cybertek Tech Festival był dla nas niezwykle cennym doświadczeniem, które umocniło pozycję Cyrimy przed nadchodzącą fazą dla early adopterów

Zachęcamy także do śledzenia projektu Cyrima na LinkedIn i Twitterze.