Byliśmy na CyberTek Tech Festival

Targi to zawsze świetna okazja do ciekawych rozmów, spotkania potencjalnych klientów oraz wymiany doświadczeń. Tym razem za kierunek obraliśmy Katowice, gdzie koniec maja przyniósł ze sobą jedne z najważniejszych wydarzeń z branży cyberbezpieczeństwa w Polsce – targi CyberTek Tech Festival

CyberTek Tech Festival to dwudniowe wydarzenie, które gromadzi ekspertów z dziedziny cyberbezpieczeństwa OT/ICS z Polski i świata.

Nasz specjalista ds. sprzedaży, Mateusz Kopacz, miał szansę zaprezentować autorską Cyrimę  i wspólnie z ekspertami z branży dyskutować pod hasłem tegorocznych targów #EnjoyTheCyber.

Dwa dni spędzone w gronie specjalistów z branży okazały się korzystne dla narzędzia Cyrima, które wzbudziło niemałe zainteresowanie wśród wszystkich uczestników.

Organizatorom, którzy przyczynili się do stworzenia tego niesamowitego wydarzenia, pragniemy złożyć serdeczne podziękowania. Ukłony kierujemy również do uczestników Ciso #Poland, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas fantastycznych prelekcji.

Udział w targach Cybertek Tech Festival był dla nas niezwykle cennym doświadczeniem, które umocniło pozycję Cyrimy przed nadchodzącą fazą dla early adopterów, o której mowa tutaj.