Zespoły programistyczne wyspecjalizowane w projektach o najwyższych standardach bezpieczeństwa informacji

Programiści SEDIVIO zdobyli doświadczenie, pracując przy największych ogólnopolskich projektach, które pozwoliły im pozyskać bezcenną wiedzę. Teraz wykorzystują ją przy tworzeniu kompleksowych systemów IT o podwyższonych standardach bezpieczeństwa informacji.

Dzięki temu oferta SEDIVIO wykracza poza Body & Team Leasing oraz realizację projektów IT. W ręce klientów oddajemy specjalistów IT zdolnych realizować projekty o podwyższonym standardzie bezpieczeństwa informacji i posiadających praktyczną wiedzę w zakresie prowadzenia projektów.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Realizacja projektów IT

Nasza głęboka ekspertyza w backendzie stanowi fundament, na którym opieramy kompleksowe projekty IT end-to-end. Realizujemy je od analizy potrzeb, poprzez development, aż po fazę testów, wdrożenia i bieżącego wsparcia, zapewniając najwyższą jakość na każdym etapie.

Dzięki doświadczonemu zespołowi, który pracuje ze sobą od lat, możemy natychmiast rozpocząć realizację projektu. Proces formowania zespołu jest maksymalnie skrócony, co pozwala nam dostarczać gotowe projekty IT szybko, z zachowaniem najwyższej jakości na wszystkich płaszczyznach.

Body & Team Leasing

Mamy na pokładzie doświadczonych programistów, analityków, testerów, Project Managerów i Scrum Masterów, którzy są gotowi wesprzeć Twój zespół w działaniu.

Dzięki dwunastoletniemu doświadczeniu sprawnie zaproponujemy optymalne i przejrzyste rozwiązanie, które szybko rozwiąże Twoją potrzebę w zakresie IT. Działamy zgodnie z podwyższonymi standardami prowadzenia i szybkości pracy oraz odpowiedzialności na projektach, co wynika z DNA SEDIVIO – firmy stworzonej przez grupę doświadczonych programistów, którzy wcześniej pracowali razem przy największych ogólnopolskich projektach.

Skalowanie zespołów IT w oparciu o rekrutację kolejnych programistów staje się coraz mniej popularne. To rozwiązanie mało elastyczne i skomplikowane, bo łączy w sobie kilka procesów (w wersji minimalnej: rekrutacyjny i sprzedażowy). Zastąpił je body i team leasing, czyli wynajmowanie specjalistów IT na określony czas – lub na pełny czas trwania projektu w oparciu o prosty i przejrzysty proces.

SEDIVIO SA

Sedivio

Łączymy eksperckie kompetencje z obszarów cyberbezpieczeństwa i sztucznej inteligencji z doświadczeniem w rozwijaniu projektów i produktów IT. Istniejemy od 2012 roku i od tego czasu kreujemy standardy w IT.

Realizujemy projekty i dostarczamy specjalistów IT dla klientów z wielu branż, w tym finansowej i medycznej.

Świadczymy usługi z obszaru integracji rozwiązań opartych o sztuczną inteligencję oraz cyberbezpieczeństwa, w którym rozwijamy też własny produkt – Cyrimę.

Sedivio

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach